Jessie Buckley

7,8
10 680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessie Buckley
oppserwatorr

Myślałem, że ma ze 35-40 lat, cóż - chyba taki typ urody.

oppserwatorr

Ciekawe dlaczego nie jest wymieniona w obsadzie na Filmweb? Fajna postać i naprawde dobrze zagrana. Jak dla mnie to ona a nie Zilpha jest główną kobieca postacią. Ma to "coś?. jest wyrazista i kobieca. W przypadku Zilphy z trudem mogłam uwierzyć, ze jest tak wielką miłością takiego skomplikowanego i ciekawego mężczyzny jak James. Chyba tylko dlatego, ze była pierwszą miłością.

Barbarra_Ra

Jest w obsadzie od dłuższego czasu, tylko jej rola została błędnie dodana jako gościnna.

Earl_Grey

To dlatego jej nie znalazłam. Dzieki:)

Barbarra_Ra

Zilpha jest nieciekawą postacią, strasznie męczył mnie jej wątek. Natomiast Lorna to chyba jedyna w pełni pozytywna, nieskalana postać w tym brudnym świecie.

Bruce_Lee

Mam wrażenie żeTom Hardy też to dostrzegłi w nastepnej serii będzie coś między nimi.Chemię widacbyło od początku

Barbarra_Ra

najlepszy był dialog między Lorna a tą amerykanką

Jesteś jego żoną? nie jestem jego matką...
a jest ponad 10 lat młodsza jak Hardy , a jego uwielbiam

ANULKA870

no i ? Powiedziała prawdę, jest jego serialową macochą, czyli przybraną matką. W życiu tez zdarzaja sie takie przypadki ze macocha jest młodsza od pasierba

walkirium

no wiem , zę sie zdarzaja ale bawi mnie ta scena i na to już nic nie poradzisz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones